Ślub na portugalskiej plaży

Ta dwójka postanowiła zabrać ze sobą najbliższe osoby i ruszyć do Portugalii. Tam, przy zachodzącym słońcu, wpadającymi do oceanu klifami i chłodym piaskiem pod stopami, oficjalnie potwierdzili to, co do siebie czują. Mieliśmy niesamowite szczęście, mogąc fotografować i filmować to wydarzenie zarazem.

Ślub w rytmie kubańskiej salsy

Tym razem zostaliśmy poproszeni o sfotografowanie samej ceremonii Moniki i Michela; polsko kubańskiej pary, którą połączyła pasja do tańca. Plenerowa uroczystość odbyła się w kameralnym gronie najbliższych im osób, w niezwykle przyjemnym i pełnym zieleni miejscu na obrzeżach Warszawy.

Koniec lata w zaciszu

Agata z Adrianem zdecydowali się wziąć ślub cywilny w plenerze. Ceremonia odbyła się w pierwszych dniach września. Tego dnia, można było jeszcze poczuć ciepłe promienie słońca, przenikające przez korony starych drzew, pod którymi ta dwójka przeżyła niebywale wzruszające chwile.

Cztery dni w Madrycie

Jesienią, zostaliśmy zaproszeni przez Agnieszkę na sesję ślubną do Hiszpanii. Zadanie jakie sobie postawiliśmy, to uchwycenie niezwykle czułej relacji, którą mieliśmy okazję zaobserwować wcześniej na ślubie, jednak w miejscu wyjątkowo szczególnym dla Nacho, bo w jego rodzinnym mieście.

Zima w Marakeszu

Nie czekając do wiosny, już w pierwszych dniach stycznia, ruszyliśmy po trochę słońca do Maroko. Z wydrukowanymi na kartkach, adresami lokacji pod sesje, zaczęliśmy fantastyczną przygodę. Wspólnie z pełnymi poświęcenia Agatą i Bartkiem, udało nam się stworzyć kilkadziesiąt pełnych emocji zdjęć.

Hiszpania nad Wisłą

Zorganizowany przez Agnieszkę i Nacho ślub, odbył się nad brzegiem warszawskiej części Wisły. Dzięki mieszance polsko hiszpańskich gości, nie zabrakło elementów zarówno naszych rodzimych, jak i tych z południa Europy, które były dla nas nowością, a które w świetny sposób urozmaiciły przyjęcie.

Przyjęcie w polskiej stodole

Przepełniona dobrą energią uroczystość, zorganizowana w stodole z wszechobecną zielenią dookoła. Olga i Rafał z dużą precyzją zaplanowali przyjęcie w taki sposób, aby każdy z jego uczestników poczuł się na nim swobodnie, a co za tym idzie mógł przyczynić się do tworzenia jego niepowtarzalnego klimatu.

Taniec na polu golfowym

Zabytkowy, otoczony zielonymi połaciami równo przystrzyżonych trawników teren, stał się tego dnia świadkiem, ogromnej ilości szczerych emocji. Ten dzień, był dla nas przykładem, jak ważną część życia stanowią wartościowi ludzie, którymi się otaczamy. Tych, których nazywamy prawdziwymi przyjaciółmi. 

 

 

 

Dalej Dalej © 2018