bartek.jpg
kasia-1.jpg
 
 

Kilka słów od nas

Jeśli mielibyśmy określić to, co lubimy najbardziej, byłoby to bez wątpienia poznawanie. Przepadamy za poznawaniem ludzi, miejsc, relacji i zachowań. Obserwowaniem zwykłych codziennych sytuacji, różniących się chociaż trochę od tych które znamy ze swojego otoczenia. To zajęcie, które chyba nigdy nam się nie znudzi.

Mieszkamy w Warszawie, a na codzień pracujemy przy produkcjach reklamowych. Śluby natomiast, pozwalają nam na tworzenie czegoś naturalnego, bez elementów z góry określonej reżyserii; stanowią też odskocznię, która pozwala na podejście do fotografii czy filmu od kompletnie innej strony. Lubimy dużą ilość naturalnego światła, ciepłą kolorystykę, ale przede wszystkim autentyczność, szczere emocje, uśmiech i przyjazną atmosferę.

W naszych pracach, w głównej mierze skupiamy się na emocjach. Skrupulatnie, staramy się oddawać klimat tworzony przez ludzi, wydarzenia, których jesteśmy świadkami, oraz miejsca w których się znajdujemy. Często prowokujemy pewne sytuacje, aby uzyskać określony efekt, jednak nigdy, nie odbiega on od rzeczywistości. Podczas ślubów, tworzymy z osobami, które zazwyczaj nie występują przed obiektywem, dlatego niezbędnymi dla nas czynnikami, są pozytywne nastawienie i dobra energia, w którą za każdym razem staramy się Was wprowadzać.

 

Kasia i Bartek