IMG_0820.jpg

Fotografia

Fotografia, to dla nas przede wszystkim, chęć zebrania jak największej liczby krótkich, pełnych emocji chwil, takich jak te, które towarzyszą Wam w trakcie ceremonii; wzruszających i szczerych relacji z bliskimi, chociażby podczas składania życzeń; ale też, tych romantycznych, zabawnych i mniej oficjalnych. Z jednej strony, fotografując, staramy się pozostać niezauważeni, natomiast często też, wchodzimy w relacje z uczestnikami przyjęcia, po to, aby i oni poczuli się swobodniej w kontakcie z nami, przez co stają się bardziej otwarci na skierowany w ich kierunku obiektyw. Stylistyka naszych zdjęć, zawsze krąży wokół naturalności, dużej ilości światła, zieleni i uśmiechu.

W dniu ślubu, wykonujemy reportaż, finalnie składający się z 300 poddanych obróbce zdjęć, realizowanych podczas przygotowań, ceremonii oraz przyjęcia. W trakcie imprezy, porywamy Was na krótką sesję portretową, która ciekawie dopełni całość materiału. Fotografie oddajemy w formie elektronicznej i drukowanej. Wszystko w specjalnie przygotowanym, drewnianym pudełku. Otrzymacie też indywidualną galerię internetową, którą w łatwy sposób, podeślecie gościom.

 

SJs173.jpg

Film

Krótki film, którym się zajmujemy, skierowany jest do osób świadomych, mających podobne poczucie estetyki, ale też dla tych, nastawionych na ułożenie pełnej historii, nie oczekujących jedynie ładnego obrazu. Chcemy, żeby w naszych filmach, dominowały szczere i nieskrywane emocje; te, które pojawiają się wokół Was, podczas całego dnia. Skompresowanie ich w krótką, kilku minutową formę, połączoną z odpowiednio dobraną muzyką, daje nam możliwość stworzenia czegoś, co uwalnia w oglądających miłe odczucia, wzbudza sentyment i wywołuje wzruszenie. Wszystko to, z zachowaniem pozytywnej energii i zabawnych akcentów; podkreślone ciepłym, miłym dla oka kolorem. 

Ujęcia do filmu zbieramy przez cały dzień, startując od przygotowań, na późnych godzinach wieczornych kończąc. Efektem pracy jest 6 minutowy film, zawierający dwa utwory muzyczne, które wspólnie z Wami dobieramy do jego charakteru. Całość oddajemy w formie elektronicznej, zapakowanej w ozdobne pudełko. Nie zabraknie też wersji internetowej do podesłania znajomym. 

 

 
 

Poniżej, przygotowaliśmy kilka odpowiedzi na często zadawane pytania, które być może, już teraz przyszły Wam do głowy.

 
 
 

Jaki jest czas oczekiwania na zdjęcia lub film?

Gotowy materiał, oddajemy do 3 miesięcy od daty ślubu. 


Jaka ilość wydruków znajduje się w pudełku?

Przekazujemy Wam 100 wydruków w formacie 13x18 cm.


Jak długo pracujecie w dniu ślubu?

Czas pracy jaki poświęcamy na stworzenie reportażu, to 12 godzin. Pracujemy maksymalnie do godziny 01:00.


Czy robicie też sesje plenerowe?

Tak. Wykonujemy również plenery ślubne lub narzeczeńskie, organizowane oddzielnego dnia. Czas trwania sesji, to zazwyczaj 2 - 4 godzin. Tego dnia, powstaje 50 zdjęć.


Czy możemy się spotkać?

Oczywiście. Z przyjemnością Was poznamy i opowiemy jak to wszystko wygląda z naszej perspektywy. Jeśli nie jesteście z Warszawy, zorganizujemy video rozmowę. 


Czy podpisujemy umowę?

Każdorazowo przygotowujemy umowę, w której zawieramy wszystkie nasze dane, oraz informacje niezbędne do podjęcia współpracy; przy jej podpisywaniu pobieramy zaliczkę, w wysokości 500 złotych. Reszta wynagrodzenia, rozliczana jest po uprzednim zaakceptowaniu przez Was gotowego materiału. 


Z jakim wyprzedzeniem można zarezerwować termin?

Rezerwacje przyjmujemy z około rocznym wyprzedzeniem. Tylko podpisanie umowy, równoznaczne jest z pewną rezerwacją terminu.


Czy oddajecie surowy materiał?

Nie. Umowa obejmuje określoną liczbę zdjęć, lub w przypadku filmu określoną jego długość. 


Czy robicie również dłuższe filmy?

Nie. Zajmujemy się jedynie ich krótką formą. 


Skąd jesteście?

Mieszkamy w Warszawie. Dysponujemy własnym transportem, za który nie doliczamy opłat dodatkowych w promieniu 100 kilometrów od domu. Powyżej tej odległości doliczamy koszty dojazdu i noclegu. Wyjazdy zagraniczne, ustalane są indywidualnie. 


Na co zwrócić uwagę?

Jeśli macie taką możliwość, zwróćcie uwagę na wybór miejsca w którym odbędą się przygotowania. Przestronne pomieszczenia, do których wpada więcej naturalnego światła, sprawią, że wszyscy poczują się swobodnie, a my nie będziemy Wam przeszkadzać. Rozwiązaniem w tym przypadku może być chociażby wynajęcie ładnego hotelowego pokoju. 

Godzina rozpoczęcia. Zastanówcie się, które wydarzenia odbędą się, podczas gdy na dworze będzie jeszcze jasno. Jeśli przyjęcie zlokalizowane jest pośród zielonych terenów, dobrze, aby goście mogli z nich skorzystać. Popołudniowa pora, to najlepszy czas na zdjęcia w plenerze, a te, mogą urozmaicić materiał o kilka grupowych ujęć czy fotografii, czego po zmroku niestety już nie zrobimy. W przypadku ślubów organizowanych jesienią, czy zimą, wczesna pora rozpoczęcia ceremonii, jest bardzo wskazana. 

Jest więcej elementów, które mogą przyczynić się do lepszego efektu zdjęć, a niekoniecznie wymagają dużego nakładu pracy. Zebraliśmy więcej informacji, które są wynikiem naszych obserwacji, podczas pracy w wielu miejscach o przeróżnym charakterze. Z chęcią opowiemy Wam o nich na spotkaniu.


Więcej pytań? 

Napisz do nas. Opowiemy Wam o stylu naszej pracy, doradzimy i przekażemy niezbędne informacje.